Anasayfa » Yazın merakla beklenen filmi vizyona giriyor

Yazın merakla beklenen filmi vizyona giriyor

Filmseverlerin beklediği film olan Barbie vizyona girmeye hazırlanıyor. Barbie ne zaman vizyona girecek? Barbie vizyona girdi mi? Barbie filmini nereden izleyebiliriz? Barbie filminin konusu ne? Gibi sorular soran filmseverler için işte haberimiz detayı:
Yaz aylarının merakla beklenen filmi Barbie, Greta Gerwig’in yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Noah Baumbach ile birlikte yazdığı komedi filmi olarak izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin vizyona giriş tarihi 21 Temmuz olarak belirlendi. Margot Robbie’nin Barbie karakterini canlandırdığı filmde, Ken karakterini ise Ryan Gosling’in oynadığı görülüyor. Barbie, kendini keşfetmek için Barbie Diyarı’ndan ayrılıp maceralara atılıyor.


Film, vizyon tarihine kısa bir süre kala, sosyal medyada paylaşılan ilk tepkilerle gündemde yerini aldı. Spoiler içermeyen düşüncelerini paylaşan eleştirmenler, filmin özellikle pembe halı galasının ardından sosyal medyada olumlu yorumlarla karşılandığını gösterdi. Bazı eleştirmenler, filmi “bir zafer” olarak nitelendirirken, özellikle Ryan Gosling’in performansının övgü aldığı görüldü. Filmin gösterişli ve zekice yazılmış olduğunu ifade eden eleştirmenler, Greta Gerwig’in bu filmle en iyi işine imza attığını belirtiyorlar. Şimdiden Margot Robbie’nin performansının “Oscar’a layık” olduğu yorumları yapılmaya başlandı.
Ancak, filmi beğenmeyenler de mevcut. Sinema yazarı Perri Nemiroff gibi bazı eleştirmenler, filmdeki karakterlerden bazılarının daha fazla ekran süresine ihtiyaç duyduğunu dile getirdi. Nemiroff, filmdeki işçiliği övse de hikayenin bazı noktalarının kafasını karıştırdığını belirtti.
Barbie filminin gişede büyük bir başarı elde etmesi ve açılış hafta sonunda 70 ila 80 milyon dolar arasında bir hasılat yapması bekleniyor. Filmin vizyona girmesine kısa bir süre kala, sosyal medyadaki tepkiler izleyicileri heyecanlandırıyor ve filmle ilgili beklentileri artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir