Anasayfa » Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı Ev Sahibi ile Mahkemelik Oldu! İşte Detayları 

Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı Ev Sahibi ile Mahkemelik Oldu! İşte Detayları 

Çocuklar Duymasın dizisi ile oyunculuğuna ün katan Tamer Karadağlı ev sahibi ile mahkemelik oldu. Başarılı oyuncu Haluk karekteri ile tanıdığımız aynı zamanda dünyanın en popüler olan Iron Man Karekterini seslendiren kişidir. Kendisi oyunculuğu dışında seslendirmede yapmakta. Iron man seslendirmesi ile herkesin beğenisini kazanan ünlü oyuncu şimdi davalık olduğu söylenmekte.

Türkiye ekonomisinde her geçen gün fiyatların tavan yaptığı ve alım da çok fazla düşüşler yaşandı. Bu ekonomik kriz ünlüleri vurdu. Türkiye’de ev kiraları ve fiyatları hiç durman yükselmekte. İnsanlar bu yüksek fiyat artışı sebebiyle Mahkemelik oldu. Bu Mahkemelik duruma bir ünlü katıldı.

Söylenenlere göre Tamer Karadağlı kirada olduğu evde evin sahibi kira fiyatını fahiş derecede yükseltmiş. Ev sahibi Tamer Karadağlı’nın ev kirasını 10 bin 500 tl’den 55 bin tl’ye yükselttiği söyleniyor. Bu duruma sessiz kalmayan Tamer Karadağlı, ev sahibinin yükselttiği bu ev kirasına karşılık dava açtı.

Ev sahibi’nin 10 bin 500 tl olan ev kirasını fahiş derecede zam yaparak 55 bin tl’ye çıkarması ülkemizde artık görülen bir durum haline geldi. Yaşanan bu kötü ekonomiden dolayı ev ve kira fiyatlarında %100’lük artışlar görülmekte. Bu kira artışların yaşandığı yerlerden biri de Tamer Karadağlı’nın oturduğu evde oldu. Yapılan bu büyük zamadan dolayı ev sahibi ile mahkemelik olan Karadağlı mahkemenin sonucunu beklemekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir