Anasayfa » The Marvels’tan İlk Fragman Geldi! Ne Zaman Vizyona Girecek?

The Marvels’tan İlk Fragman Geldi! Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bu sene 10 kasım’da vizyona girecek olan The Marvels’dtan ilk fragman geldi. Filmin yönetmenliğini Nia DaCosta yaptığı başrollerinde Brie Larson’nın yer aldığı film merakla beklenirken fragman geldi. Dün akşam yapılan haberlere göre filmin fragmanı bu gün paylaşılacağı söylenmişti. Avengers’ın en güçlü kahramanı olarak söylenen captain Marvel’ın ikinci filmi olacak. İlk film kötü senaryosu ve başrol oyuncusunun beğenilmemesi filmi kötü etkiledi.

Kevin Feige’nin tabiri ile en güçlü Avengerın ikinci filmi ile karşımıza çıkıyor. Filmin konusu hakkında açıklama yapılmamıştı. Fakat bu gün yayınlanan fragmanda Ms. Marvel ve Captain Marvel’ın birbirlerinin yerlerine geçtiği görüldü. Yayınlanan fragmanda 3 karakter birbirlerinin yerine geçtiler ve bunun çözümü için çalışıyorlardı.

Fragmanda komedi ve ciddiyetsiz bir havanın olması hayranları tarafından alay konusu oldu. Marvel, yeni çıkardığı filmler de komedi havasının olması filmlerin gişesini düşüyor ve hayranlar artık Marvel dan sıkılmaya başladı.

Yayınlanan fragmanda da görüldüğü gibi filmde komedi ağırlıklı bir havası olan film karşımıza çıkıyor. Filmde en çok dikkat çeken olay Nick Fury detayıydı. Uzay istasyonunda olan Nick Fury, Secret İnvasion dizisinde ise Dünyaya gelmişti. Bu da akıllara sorular gelmesine sebep oldu. Nick Fury’nin bir Skrull olabileceği söylentileri yer alıyor. Dünyaya gelen kişi Nick Fury kılığına girmiş skrullar olma ihtimali yüksek duruyor. Fragmanı nasıl, yorumlarda bizimle paylaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir