Anasayfa » Sıcak Gelişme! Kemal kılıçdaroğlu Muharrem İnce’yi Ziyaret Etti! Muharrem İnce Adaylıktan Geri mi Çekilecek?

Sıcak Gelişme! Kemal kılıçdaroğlu Muharrem İnce’yi Ziyaret Etti! Muharrem İnce Adaylıktan Geri mi Çekilecek?

Seçime günler kala siyasi partilerde yoğunluk devam ederken bir yandanda istifalar gelmeye başladı. Bunlardan biri de iyi parti İstanbul milletvekili Yavuz Ağıralioğlu iyi partiden istifa ettiğini duyurdu. Bugün ise 3. cumhurbaşkanı adayı için 100 bin oy toplayan Memleket Partisi Muharrem İnce sürpriz bir görüşme oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Kemal kılıçdaroğlu seçime günler kala Memleket Partisi Muharrem İnce ile genel merkezine gelerek bir görüşme yapıldı. Beklenmeyen bu görüşme halk tarafından merakla takip edildi.

Seçim için 100 bin oy toplayarak 3. Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Millet İttifakının oylarının böldüğü hakkında görüşler yer almaktaydı. Muhalefet partileri Muharrem İnce’nin adaylığını ortaya koyarak oyları böldüğünü dile getirdiler. Bu olaylardan sonra seçime günler kala Kemal kılıçdaroğlu ziyarette bulundu.

Kendisinin Muharrem İnce’yi aday olmaktan ikna edeceği söylentiler dolaşmakta. Muharrem ince HaberTürk’te yaptığı bir açıklamada Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti ve Memleket Partisi olarak ittifaka yakın olduğunu dile getirdi. Bu açıklamadan sonra bu görüşme yeni bir ittifak mı geliyor soruları da geldi. Bu görüşmeden sonra iki başkanın açıklama yapması bekleniyor. Hangi Açıklamalarda bulunacaklar merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir