Anasayfa » Serap Paköz’den İbrahim Tatlıses’e olay sözler

Serap Paköz’den İbrahim Tatlıses’e olay sözler

İbrahim Tatlıses, çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’a “Kilo ver” demesiyle tepki topladı. Gökyıldız, Tatlıses’e karşı tepkisini dile getirerek, “Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor” şeklinde konuştu.

Sosyal medyada sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Beren Gökyıldız’a “Kilo ver” demesiyle eleştirilerin hedefi oldu. Gökyıldız, Tatlıses’in bu sözlerine karşı çıkarak, “Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor” şeklinde ifadeler kullandı.

Serap Paköz’den İbrahim Tatlıses'e olay sözler

Tatlıses’in, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gökyıldız’ı kilo vermesi konusunda uyarması ve kebap salonuyla ilgili yorum yapması tepkilere yol açtı. Gökyıldız da Tatlıses’le olan bir fotoğrafını paylaşarak “Bahsi geçen kebapçı” şeklinde cevap verdi.

Serap Paköz’den İbrahim Tatlıses'e olay sözler 8793

Televizyon sunucusu Serap Paköz, “Gerçeğin Peşinde” adlı programında Tatlıses’e sert bir şekilde tepki göstererek, “Şiddete meyilli insanların eli durmaz, ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses, bu ülkede şiddetin ağababasıdır. Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor” dedi. Paköz, şiddet yanlısı olmanın bir karakter sorunu olduğunu ve kişinin kendini bundan alıkoyamayacağını ifade etti. Ayrıca, Tatlıses’in hayranlarına da kışkırtıcı olduklarını söyledi.

Bu olay, İbrahim Tatlıses’in söylemleriyle ilgili eleştirileri beraberinde getirdi ve kamuoyunda tartışmalara neden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir