Anasayfa » Pop Star Madonna Hastaneye Kaldırıldı ve Dünya Turnesi Ertelendi

Pop Star Madonna Hastaneye Kaldırıldı ve Dünya Turnesi Ertelendi

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna’nın ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandığı ve hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Amerikan medyası, Madonna’nın tedavilere yanıt vermemesi üzerine New York’ta bir hastaneye kaldırıldığını bildirdi. 64 yaşındaki sanatçının menajeri Guy Oseary, Madonna’nın hafta sonu hastalandığını ve birkaç gün yoğun bakımda kaldığını belirtti. Ancak yakın bir zamanda tamamen iyileşmesinin beklendiğini ifade etti.

Madonna’nın dünya turnesi, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlayacak ve 6 Temmuz’da Londra’da sona erecekti. Ancak sağlık sorunları nedeniyle turne ertelendi. Ünlü sanatçı, Holiday, Into The Groove, Like A Prayer, Vogue, Hung Up, Like a Virgin, Material Girl gibi en sevilen şarkılarını seslendireceği ve uzun bir aradan sonra stadyumlarda konser vereceği bu turuyla hayranlarını heyecanlandırmıştı. Yeni turne programı ise ilerleyen günlerde kamuoyuna duyurulacak.

Madonna, pop müziğindeki başarısıyla tanınan bir isim. Holiday single’ıyla dünya çapında ün kazanan sanatçı, kariyerinin 40. yılında turneyle kutlamayı planlıyordu. Madonna, Guinness Rekorlar Kitabı’na da giren 2009 yılındaki Sticky & Sweet Turnesi’yle kırdığı hasılat rekoruyla dikkat çekmişti. Amerikan Forbes dergisine göre 580 milyon dolarlık servetiyle ABD’nin en zengin 45. kadını olarak biliniyor.

Madonna’nın aynı zamanda altı çocuğu bulunuyor ve Instagram’da yaklaşık 19 milyon takipçisi bulunuyor. Geçtiğimiz hafta, 10 yaşındaki ikiz kızlarının ilkokuldan mezun olmalarını kutlayan sanatçı, bu sevinci sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Hastalığı nedeniyle hayranları ve müzikseverler arasında endişe yaratan Madonna’nın sağlığının en kısa sürede düzelmesi ve turnesine kaldığı yerden devam etmesi umulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir