Anasayfa » Mert Ramazan Demir’i yasa boğan haber

Mert Ramazan Demir’i yasa boğan haber

Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz günlerde amca olacağını öğrenmiş ve bu mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ancak ünlü oyuncu, yeğenini kucağına almadan büyük bir acıyla karşılaştı.

Demir’in abisi ve yengesi, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak çocuklarını kaybettiklerini duyurdu. Yengesi Şebnem Demir, yaşadıkları acıyı şu sözlerle paylaştı: “Buraya her zaman iyi haberle gelmeyi çok isterdim ama maalesef her zaman bu kadar şanslı olamıyoruz. Cumartesi günü bebeğimizin kalbinin durduğunu öğrendik. Bizim için bu çok hassas dönemi anlayışla karşılayacağınızı hiç şüphemiz yok. Yazan, merak eden herkese çok teşekkür ederiz. Her zaman dediğimiz gibi Allah’ın bizim için farklı planları varmış. Umarım bu süreci en sağlıklı şekilde atlatacağız.”

Mert Ramazan Demir, amca olma sevincini kısa sürede kaybederek büyük bir üzüntü yaşamakta. Sevenleri ve takipçileri sosyal medya üzerinden başsağlığı dileklerini iletmekte ve Demir ve ailesine desteklerini sunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir