Anasayfa » Mark Zuckerberg Elon Musk ile kafes dövüşüne hazırlanıyor

Mark Zuckerberg Elon Musk ile kafes dövüşüne hazırlanıyor

Teknoloji dünyasının dev isimleri Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki rekabet, Threads’in piyasaya sürülmesiyle daha da kızıştı. Son olarak, Meta’nın CEO’su Zuckerberg, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda, dünyanın en iyi MMA dövüşçülerinden Israel Adesanya ve Alex Volkanovski ile birlikte karın kaslarını sergiledi.
Zuckerberg’in paylaşımı, Elon Musk’a kafes dövüşüne meydan okuyan bir mesaj olarak yorumlandı. Adesanya ve Volkanovski’nin 50’den fazla UFC galibiyeti ve sadece dört mağlubiyeti bulunuyor. Ancak, Musk ve Zuckerberg arasındaki kafes dövüşünün ne zaman gerçekleşeceği henüz belirsizliğini korurken, rekabet ikili arasında kurdukları platformlarda hali hazırda devam ediyor.


Israel Adesanya, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Mark ile oyun yok. Bu ciddi bir iş” ifadelerini kullandı ve Zuckerberg’in Elon Musk ile olası kafes dövüşüne gönderme yaptı. Her iki tarafın da dövüşe “son derece ciddi” oldukları belirtilse de, UFC Başkanı Dana White, dövüşün gerçekleşmesi için her iki tarafla da görüşmeler yaptığını söyledi. Ancak henüz dövüşün yapılacağı zaman ve yer açıklanmadı.
Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki rekabet, teknoloji dünyasında büyük ilgiyle takip edilen bir mücadele haline gelirken, kafes dövüşü beklentisi her geçen gün daha da artıyor. İlerleyen günlerde dövüşün ayrıntılarının ortaya çıkması ve tüm dünyanın bu büyük mücadeleyi heyecanla beklemesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir