Anasayfa » Jumanji 4 geliyor mu? Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jumanji 4 geliyor mu? Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jumanji 4 filmine sıcak bakılıyor. İlk filmi 1995 yılında çıkan ve günümüzde 2017 de devam etmeye başlayan seri en son 2019 yılında son kez karşımıza çıktı. Filmin yönetmenliğini Jake Kasdan’ın yaptığı ve filmin başrollerinde ise dünyaca ünlü Dwayne Johnson yer almakta. Yeni çıkan haberlere göre filmin başrollerinde olan Dwayne Johnson ve Kevin hart olası bir Jumanji 4 filmi hakkında konuştukları ortaya çıktı. Filmin senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

Dünya çapında büyük başarı yakalamayı ve adından da söz ettirmeyi başarmıştı. Kendisine ait olan bir evrende geçen film bir oyun ile karakterlerimiz bu oyunun içinde kendilerini bulurlar. Filmde bulunan 4 lise öğrencisi bir oyun konsolu bulur ve oynamak isterken kendilerini oyunun içinde bulurlar.

Seçtikleri karakterlere ve özelliklerine sahip olurlar. Oyun içinde olan öğrenciler, level atlayarak görevi bitirerek oyundan çıkmak isterler. Jumanji filmin hikayesi böyle başlar ve film 1995 yılından 2019 yılına kadar devam eder.

Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson ile başrol oyuncu Kevin hart olası bir Jumanji 4 projesi hakkında konuştukları ortaya çıktı. Bu haber ile birlikte gelecekte bir Jumanji 4 filmi bizleri bekliyor diyebiliriz. Kendi evrenini kuran film başarılı bir şekilde ilerlerken film serilerini artırmayı planlıyor diyebiliriz. Sizler Jumanji filmini daha önce izlediniz mi, bu konuda ne düşünüyorsunuz? yorumlarda bizimle paylaşınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir