Anasayfa » Henry Cavill’in yeni Dizisi belli oldu! Hangi dizide rol aldı?

Henry Cavill’in yeni Dizisi belli oldu! Hangi dizide rol aldı?

Oyunculuk hayatı bu sene biraz sarsıntılı geçen Henry Cavill’in yeni dizi projesi belli olmuş olabilir. Ünlü oyuncu Henry Cavill, The Witcher dizisinde yer alırken Dc Studios’tan tekrar Superman rolü için teklif gelmişti. Dwyane Johnson’ın uzun çabaları ile Henry Cavill tekrar Superman rolüne geri döndü. Fakat Warner Bros, Marta Hamada’yı görevinden aldı ve onun yerine ünlü yönetmen James Gunn ile anlaştılar.

Bu durumdan sonra Dc sinematik evrenini yeniden kurmak istedi ve bunun için Superman filmi ile başlayacağını ve daha genç bir oyuncu seçeneklerini açıkladı. Bu açıklamadan sonra Henry Cavill’in superman rolüne veda ettiğini açıkladı.

Bu durumdan dolayı hem Superman hemde Witcher rolünden oldu. Fakat yeni gelen haberlere göre Henry Cavill yeni bir dizide yer alması planlanıyor.

Başarılı oyuncu 21 Ağustos 2022 yılında başlayan House of the Dragon dizisinde yer alması planlandığı açıklandı. Başarılı dizide yer alması planlanan ünlü oyuncu henüz hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Bu haber bir söylentiden ibaret olmasına rağmen The Witcher dizisindeki performansıyla büyük beğeni topladı. Bu başarıdan sonra en çok izlenen diziden teklif geldiği ve dizide yer alacağı söyleniyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, yorumlarda bizimle paylaşınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir