Anasayfa » Gigi Hadid, tutuklandı

Gigi Hadid, tutuklandı

Yetkililer, model Gigi Hadid’in geçen hafta Cayman Adaları’nda esrar bulundurduğu iddiasıyla tutuklandığını söyledi.

Cayman Adaları Gümrük ve Sınır Kontrolü, yetkililer tarafından Jelena Noura Hadid olarak tanımlanan Hadid ve arkadaşı, Leah Nicole McCarthy’nin 10 Temmuz’da esrar ve araç gereçleri ithal etmekten tutuklandığını söyledi.

AZ MİKTARDA ESRAR YAKALANDI

Adaların sınır yetkilileri, “ABD’den Cayman Adaları’na özel bir uçakla gelen çift, bagajlarında yapılan aramanın ardından tutuklandı ve az miktarda esrar ele geçirildi.” dedi.

ESRAR YASALDI

CBS News’e yaptığı açıklamada, Hadid’in bir temsilcisi, 28 yaşındaki Hadid’in tıbbi lisansla New York’ta yasal olarak satın alınan esrarla seyahat ettiğini söyledi. Temsilci, “2017’den beri Grand Cayman’da tıbbi kullanım için de yasaldır” dedi. “Sicili temiz ve adada geçirdiği zamanın geri kalanından keyif aldı.”

SERBEST BIRAKILDILAR

Yerel yayın Cayman Marl Road’a göre , tutuklama Owen Roberts Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleşti ve her iki kadın da kefaletle serbest bırakıldı. Sınır yetkilileri, iki kişinin suçunu kabul ettiğini ve yaklaşık 1.200 dolar para cezasına çarptırıldığını, ancak bir mahkûmiyet kaydedilmediğini söyledi.
Hadid, tutuklanmasının ardından bir hafta içinde Instagram’da plaj ve okyanus keyfi yaptığı bir dizi fotoğraf paylaştı. Salı günü yayınlanan bir fotoğrafa “Sonu iyi biten her şey iyidir” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir