Anasayfa » Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi ‘Final’ Kararı Aldı! Ne Zaman Final Olacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi ‘Final’ Kararı Aldı! Ne Zaman Final Olacak?

Dizinin ilk bölümü 21 Temmuzda yayınlanmaya başladığından beri Show Tv’nin en çok izlenen dizilerden biri olmayı başaran Gelsin Hayat Bildiği Gibi’den hayranlarını üzecek haber geldi. Dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği yapımda dizinin başrollerinde ise Ertan Saban ve Özge Özberk’in aldığı dram ve gençlik dizisi ekranlara veda ediyor. Mafya babası olan Yediemin kendisinin yüzünden masum bir ailenin ölmesi sebebiyle Mafyalığı bırakır ve teslim olur.

Ardından ankaradaki Mafya babalarını ifşa eden Yediemin, yeni görev için İstanbul’a gider. Tanık koruma programı ile bir kadın polis ile evli olarak İstanbul’a Coğrafya öğretmeni diyerek taşınır. Bu süreç ile başlayan dizi seyircilerin büyük ilgisini çeker.

Özellikle gençlerin dikkatini çeken her Perşembe günlerin vazgeçilmezi haline gelmeye başlar. Her Perşembe günleri reyting gruplarında birinciliği sürdürmekteydi. Fakat dizinin daha çok yediemin üzerine yoğunlaşması üzerine reytinglerde düşüşler meydana geldi.

Senaryosunun sürekli kendisini tekrarlaması ve seyircilerin artık dikkatini çekmemesinden dolayı reytinglerde büyük kayıplar yaşadı. Dizi, son bölümlerde çok düşük reyting sonuçları aldı. Bu kötü gidişatından sonra dizi final kararı aldı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 40. Bölümü ile final yapmayı planlıyor. Dizi, 1 Haziranda seyircilere veda etmesi bekleniyor. Bu karardan sonra sosyal medya’da final kararına büyük tepkilerde geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir