Anasayfa » Gecenin Ucunda Dizisi Final Kararı Aldı! Ne Zaman Final Olacak?

Gecenin Ucunda Dizisi Final Kararı Aldı! Ne Zaman Final Olacak?

Dizi sektöründe bir dizi daha final kararı aldı. Bu zorlu dizi sektöründe ilerlemek daha zor bir hale geldi. Ülkemizde sürekli yeni projeler ile birlikte diziler çıkmakta. Fakat çıkan diziler klasik yaz dizileri olduğundan ve senaryoların birbirine olan benzerlikten dolayı artık seyircilerin dikkatini çekmiyor. Bundan dolayı birçok dizi reyting kurbanı oluyor. Bunlardan biride Gecenin Ucunda dizisi oldu.

Dizinin başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yer almaktaydı. Star Tv’de her Salı günü yayınlanan dizi final yapma kararı aldı. Dizi ilk 5 Ekim 2022 yılında yayınlanmaya başladı fakat seyircilerin dikkatini çekmeyi başaramadı.

Yayınlanmaya başladığından beri reyting gruplarında başarıyı yakalamayı başaramadı. Seyirci klasik Senaryosu nedeniyle diziye ilgi göstermedi.

Bunun sonucunda daha fazla ilerleyemeyen dizi final yapma kararı aldığı söyleniyor. Dizi 1 sezon tek ilerleyebildi. Final tarihi ise erken oldu. Gecenin Ucunda dizisi 26. bölümü ile final yapacağı söyleniyor. Star Tv’de yer alan dizi 25 Nisan’da son kez seyircilerin karşısına çıkacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir