Anasayfa » Galatasaray, İki Yıldız İçin Harekete Geçiyor

Galatasaray, İki Yıldız İçin Harekete Geçiyor

Galatasaray yönetimi, transfer çalışmalarında son aşamaya geldiği bir yıldız oyuncuyu kadrosuna katma noktasında oldukça iyimser. Ayrıca, başka bir mevki için de transfer atağına geçilecek ve bir başka yıldızın bonservisiyle alınması için temaslara hız verilecek.

Leandro Paredes Transferi Gündemde

Galatasaray Leandro Paredes Transferi

Galatasaray’ın en ciddi hedeflerinden biri, sezonu Juventus’ta kiralık olarak geçiren ve PSG’ye geri dönen 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Leandro Paredes. Fransız devinin planları arasında olmayan Arjantinli futbolcu için Galatasaray, prensip anlaşması sağlamış durumda.

Galatasaray’ın Sol Bek Takviyesi Arayışı

Galatasaray’ın teknik direktörü Okan Buruk’un çok istediği isimler arasında Angelino ve Nuno Tavares bulunuyor. Bu transferlerle sol bek mevkisini güçlendirmeyi hedefleyen Galatasaray, genç ve potansiyelli oyuncuları takıma kazandırarak geleceğe yatırım yapmayı planlıyor.

Galatasaray Nuno Tavares Transfer

Nuno Tavares İçin Bonservisli Transfer Planı

Arsenal’de bonservisi bulunan Nuno Tavares, Galatasaray’ın radarında olan bir diğer isim. Marsilya’da kiralık olarak oynayan ve dikkat çeken genç futbolcunun Galatasaray formasıyla çıkış yapabileceği düşünülüyor. Bu nedenle Galatasaray, Tavares’i bonservisiyle transfer etmeyi amaçlıyor ve Arsenal’in satışa yönelik bir karar alması durumunda 10-15 milyon Euro arasında bir bonservis bedeli öngörülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir