Anasayfa » Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Rahatsızlandı! Canlı yayın apar topar yayına ara verdi! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Rahatsızlandı! Canlı yayın apar topar yayına ara verdi! 

Seçimlere günler kala Mitinglere ve Tv yayınlarına ağırlık veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıktığı Ülke Tv canlı yayında rahatsızlandı. Ülke tv’de gazetecilerin sorularını yanıtlamak için program yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlere günler kalmasından dolayı mitinglere ve yayınlara çıkarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Fakat Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok fazla program yapması ve etkinliklere katılması sebebiyle rahatsızlandı.

Ülke Tv’de soruları yanıtlarken rahatsızlık yaşadı ve apar topar yayına ara verildi. Aranın ardından yayına geri dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan, programda kendisi yoğun program ve Miting katılımı nedeniyle Mide üşütmesi yaşadığını açıkladı. Bu olaydan dolayı Erdoğan, seyircilerden helallik istedi.

Sosyal Medyada bu görüntüler büyük yankı uyandırdı. Ardından siyasi parti liderleri de sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Siyaseti bir kenara bırakarak geçmiş olsun dileklerini ileten CHP Genel başkanı Kemal kılıçdaroğlu’na sosyal medyada övgüler yağdı.

  Bu olaydan sonra sosyal medyada dolaşan bir söylentiye göre Cumhurbaşkanlığı seçimine 5 gün kala bir Cumhurbaşkanı adayının vefat edeceğini ve bundan dolayı seçimde değişikler olacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir