Anasayfa » Babala Tv’ye çıkan Muharrem İnce büyük tepkiler geldi! Babala Tv’de neler yaşandı?

Babala Tv’ye çıkan Muharrem İnce büyük tepkiler geldi! Babala Tv’de neler yaşandı?

Bu sene 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı adaylarından biri olan Muharrem İnce, Babala Tv’ye katıldı fakat bu sefer işler istediği gibi gitmedi. Toplam 100 bin oy alarak 3. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem ince daha öncesinde çıkmış olduğu Babala Tv’de büyük beğeni toplamış ve sosyal medyada çok fazla takipçi toplamayı başarmıştı. Youtubede kendi katıldığı bölümde 13 Milyon izlenmeyi geçerek Babala Tv’de en çok izlenen siyasi parti lideri olmayı başarmıştı.

Kendisine gençler tarafından her geçen gün ilgi büyümekteydi ve en çok takip edilen Cumhurbaşkanı adaylarından biri olmayı başarmıştı. Çıktığı tv yayınlarında verdiği cevaplar ile halkın büyük beğenisini toplamayı başarmıştı. Fakat Babala Tv’ye iki kez çıkan İnce bu sefer istediği beklentiyi alamadı.

Yayınlanan fragmanda Muharrem İnce’ye yöneltilen sorularda kendisinin vediği cevaplar üslup olarak kabul edilebilir değil ve seyirciler tarafından tepki ile karşılık verildi.

Sorulan sorulara bağırarak cevap veren İnce, tansiyonlar yükseldi ve kendisine soru soran kişilere Madara oldunuz diyerek büyük tepki çekti.

Salonda kendisine tepkiler çığ gibi büyürken Memleket partiler salondan ayrılmaya başladı. Memleket Partisi üyeleri ile gelen Muharrem İnce, yaşanan gerilimden dolayı kendilerinin de salondan ayrıldığını gördük. Fragmanda bu kadar çok olayın gösterildi uzun versiyonu şimdiden merakla beklenmekte.

Yayınlanan fragmanda Muharrem İnce’nin bu tepkileri sosyal medya’da büyük tepki gördü. İnsanlara karşı bu tavrı büyük tepkilere neden oldu. Pazartesi günü Muharrem İnce’nin olduğu bölüm tamamen yayınlanacak. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir