Anasayfa » Acun Ilıcalı yeni bölümde yarışmacıyı kovdu ! Yeni bölümde hangi yarışmacı diskalifiye oluyor?

Acun Ilıcalı yeni bölümde yarışmacıyı kovdu ! Yeni bölümde hangi yarışmacı diskalifiye oluyor?

Survivor’da dün akşamki bölümde dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımdan bir yarışmacı eleme potasına girdi. Bu akşamki bölümde ise beklenmedik bir olay yaşandı. Yayınlanan fragmana göre Konseye gelen yarışmacılara Acun Ilıcalı açıklamada bulunuyordu. Bunun sebebi ise bir yarışmacının diskalifiye açıklamasında bulunmuş olmasıydı. Acun Ilıcalı fragman da yaptığı açıklamada; ” Hayretler içerisindeyim, bunu yapanı daha önce görmedim.

diyerek açıklamasına devam etti ” Bugün yaşanan olay bana göre Survivor’da çok çok nadir görebileceğimiz bir olay. Bencil olamazsın kendini düşünemezsin, başkaları için birşey yapan biri misin sen “ diyerek fragmanda devam etti. Fragmanda en dikkat çeken sahne ise Acun Ilıcalı’nın sözleri söylediği yarışmacıya ” Bir Şey kaçırmışım Kendime ders vermeyi kaçırmışım” dedi. Bu sözlerden sonra yarışmacını Survivor’dan diskalifiye olacağını açıkladı.

Yaşanan bu kötü olaydan sonra Acun Ilıcalı ” Arkadaki meşaleyi almana da gerek yok” dedi. Survivor’da Elenen her yarışmacı meşalesini alarak survivordan ayrılır. Acun Ilıcalı’nın bunları söylemesi durumun ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.

Survivor’da henüz ne yaşandığı fragmanlarda gösterilmedi, aynı zamanda bu diskalifiye olabilecek yarışmacıyı da göstermediler. Fakat daha öncesinde Acun Ilıcalı’dan uyarı alan Asena olduğu düşünülmekte.

Asena, daha öncesinde de Merve’ye olan davranışlarından dolayı uyarı  almıştı ve bunu devam ettirmesi sonucunda diskalifiye olabileceğini açıklamıştı. Bu olaylar sonucunda yapılan bu konuşmayı Asena’ya karşı yapıldığı düşünülmektedir. Konseyde Acun Ilıcalı fragmanda son olarak ” Arkadaşlarınla vedalaşmadan gidebilirsin” diyerek yarışmacıya veda ettiler. Bu yarışmacı sizce kim olabilir? yorumlarda bizimle paylaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir