Anasayfa » 8 Ayda Evlilikleri Bitti! Boşanma Kararı Aldılar! Boşanmaları ile ilgili neler söylediler?

8 Ayda Evlilikleri Bitti! Boşanma Kararı Aldılar! Boşanmaları ile ilgili neler söylediler?

Ünlü oyuncu Demet özdemir ve Oğuzhan Koç 2022 yılında dünya evine girmişlerdi. Evlilikleri 2022 yılında en çok konuşulan çift olmuştu. Birbirlerine çok yakıştırılan iki çiftten üzen haber geldi. Oğuzhan Koç ile Demet özdemir ayrılma kararı aldığı açıklandı. Ünlü oyuncu demet özdemir, geçtiğimiz günlerde bekar iken Zekeriyaköy’deki villasına yerleştiği açıklandı.

Bu iki çift 8 ay önce evlendiler falat evlilik daha fazla ilerleyemedi ve son noktaya geldi. İkili çiftten açıklama yapılması bekleniyordu ve geçtiğimiz günlerde her ikiside sosyal medyadan aynı şekilde ayrılma kararı aldıklarını yazdılar. Yazıda; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararımızı aldığımız doğrudur.” diyerek başladı. Bu da çıkan söylentileri doğrular niteliği taşımakta.

Ardından Bu kararın ailelerini, büyüklerini etkileyebileceğinden dolayı bu konuyu en hassas bir şekilde bitirmek istediklerini yazdı. Ardından da bu konunun basın mensupları tarafından hassasiyet ile yaklaşmalarını istediğini yazdı. Bu yazıyı sosyal medya hesaplarından her iki çift paylaşarak basın mensuplarına ve hayran kitlesine açıklamada bulunmuş durumda.

Anlaşmalı bir şekilde boşanma yapılacağı söyleniyor. Anlaşamayan çiftler, evliliği 8 ay sürdürebildi. Sosyal medyada ses getiren boşanma kararı hayranları üzmüş durumda. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir